Arhiiv

SISENE ARHIIVI

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014
2012/2013 2011/2012  2010/2011 2009/2010  2008/2009

TULEMUSED 2008-2018

28.04.2018 – 16:00
1.Balteco vs. 2.Scanweld
Kalevi SH
28.04.2018 – 14:00
3.BC Tondi vs. 4.Baurent/BC Kiviõli
Kalevi SH
25.04.2018 – 17:30
1.Balteco vs. 4.Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH
23.04.2018 – 19:00
2.Scanweld vs. 3.BC Tondi
Audentese SH
19.04.2018 – 19:00
3.BC Tondi vs. 2.Scanweld
Sõbra SH
17.04.2018 – 18:00
4.Baurent/BC Kiviõli vs. 1.Balteco
Merekalda kooli SH
12.04.2018 – 19:00
3.BC Tondi vs. 6.Cramo
Sõbra SH
10.04.2018 – 18:00
4.Baurent/BC Kiviõli vs. 5.Noto
Merekalda kooli SH
05.04.2018 – 20:55
5.Noto vs. 4.Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
04.04.2018 – 18:30
6.Cramo vs. 3.BC Tondi
Kadaka SH
29.03.2018 – 20:55
5.Noto vs. 8.Rekman
Siili PK (Kristiine)
28.03.2018 – 18:30
6.Cramo vs. 7.A4 Haldus/Lahe KV
Kadaka SH
21.03.2018 – 19:30
8.Rekman vs. 5.Noto
Õismäe Gümnaasium
21.03.2018 – 18:30
7.A4 Haldus/Lahe KV vs. 6.Cramo
Kadaka SH
15.03.2018 – 20:00
Rekman vs. RSK Kuuse
Laagri SH
15.03.2018 – 19:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. BC Tondi
Sõbra SH
14.03.2018 – 19:00
Nordauto vs. Saue
Õismäe SMH
14.03.2018 – 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
13.03.2018 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Noto
Merekalda kooli SH
12.03.2018 – 19:00
Scanweld vs. Balteco
Audentese SH
08.03.2018 – 20:55
Noto vs. Balteco
Siili PK (Kristiine)
08.03.2018 – 20:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
08.03.2018 – 19:00
Rekman vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
07.03.2018 – 19:00
Nordauto vs. PõhjaPreff
Õismäe SMH
07.03.2018 – 18:30
Cramo vs. Scanweld
Kadaka SH
05.03.2018 – 19:15
Saue vs. Baurent/BC Kiviõli
Saue Gümnaasium
05.03.2018 – 19:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. PõhjaPreff
Sõle Spordikeskus
01.03.2018 – 20:55
A4 Haldus/Lahe KV vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
01.03.2018 – 20:00
RSK Kuuse vs. PõhjaPreff
Laagri SH
01.03.2018 – 19:00
BC Tondi vs. Balteco
Sõbra SH
28.02.2018 – 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
26.02.2018 – 19:15
Saue vs. Cramo
Saue Gümnaasium
22.02.2018 – 20:55
Noto vs. Scanweld
Siili PK (Kristiine)
0:20
22.02.2018 – 20:00
RSK Kuuse vs. Nordauto
Laagri SH
22.02.2018 – 19:00
BC Tondi vs. Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH
21.02.2018 – 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
21.02.2018 – 17:30
PõhjaPreff vs. Saue
TTHK
21.02.2018 – 17:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Balteco
Sõbra SH
19.02.2018 – 20:00
Scanweld vs. Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
15.02.2018 – 20:00
RSK Kuuse vs. Noto
Laagri SH
15.02.2018 – 19:00
BC Tondi vs. Scanweld
Sõbra SH
14.02.2018 – 18:30
Cramo vs. Nordauto
Kadaka SH
13.02.2018 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Balteco
Merekalda kooli SH
12.02.2018 – 19:15
Rekman vs. Saue
Saue Gümnaasium
08.02.2018 – 20:55
Noto vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
07.02.2018 – 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Scanweld
Sõle Spordikeskus
07.02.2018 – 17:30
Balteco vs. Cramo
Sõbra SH
07.02.2018 – 17:30
PõhjaPreff vs. Rekman
TTHK
06.02.2018 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Nordauto
Merekalda kooli SH
05.02.2018 – 19:15
Saue vs. RSK Kuuse
Saue Gümnaasium
01.02.2018 – 20:55
Noto vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
31.01.2018 – 19:00
Nordauto vs. A4 Haldus/Lahe KV
Õismäe SMH
31.01.2018 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
31.01.2018 – 17:30
Balteco vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
30.01.2018 – 18:00
Rekman vs. Baurent/BC Kiviõli
Merekalda kooli SH
29.01.2018 – 19:15
Saue vs. Noto
Saue Gümnaasium
29.01.2018 – 19:00
Scanweld vs. PõhjaPreff
Audentese SH
24.01.2018 – 19:00
Nordauto vs. BC Tondi
Õismäe SMH
24.01.2018 – 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. RSK Kuuse
Sõle Spordikeskus
24.01.2018 – 17:30
PõhjaPreff vs. Baurent/BC Kiviõli
TTHK
24.01.2018 – 17:30
Balteco vs. Rekman
Sõbra SH
22.01.2018 – 19:00
Scanweld vs. Saue
Audentese SH
18.01.2018 – 20:55
Noto vs. Nordauto
Siili PK (Kristiine)
18.01.2018 – 20:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
18.01.2018 – 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
16.01.2018 – 20:15
Rekman vs. Scanweld
Audentese SH
16.01.2018 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. A4 Haldus/Lahe KV
Merekalda kooli SH
15.01.2018 – 19:15
Saue vs. Balteco
Saue Gümnaasium
11.01.2018 – 20:55
Noto vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
11.01.2018 – 19:00
BC Tondi vs. Saue
Sõbra SH
10.01.2018 – 19:00
Nordauto vs. Scanweld
Õismäe SMH
10.01.2018 – 18:30
Cramo vs. A4 Haldus/Lahe KV
Kadaka SH
10.01.2018 – 17:30
Balteco vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
09.01.2018 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. RSK Kuuse
Merekalda kooli SH
08.01.2018 – 19:15
Saue vs. A4 Haldus/Lahe KV
Saue Gümnaasium
04.01.2018 – 20:55
Noto vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
04.01.2018 – 20:00
Scanweld vs. RSK Kuuse
Laagri SH
04.01.2018 – 19:00
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
03.01.2018 – 18:30
Cramo vs. Baurent/BC Kiviõli
Kadaka SH
03.01.2018 – 17:30
Balteco vs. Nordauto
Sõbra SH
14.12.2017 – 20:00
RSK Kuuse vs. Baurent/BC Kiviõli
Laagri SH
14.12.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Noto
Sõbra SH
13.12.2017 – 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
13.12.2017 – 18:30
Cramo vs. Saue
Kadaka SH
13.12.2017 – 17:30
Balteco vs. Scanweld
Sõbra SH
13.12.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. A4 Haldus/Lahe KV
TTHK
11.12.2017 – 17:30
Balteco vs. Noto
Sõbra SH
07.12.2017 – 19:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
06.12.2017 – 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Nordauto
Sõle Spordikeskus
06.12.2017 – 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
05.12.2017 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Saue
Merekalda kooli SH
04.12.2017 – 19:00
Scanweld vs. Cramo
Audentese SH
30.11.2017 – 20:55
Noto vs. A4 Haldus/Lahe KV
Siili PK (Kristiine)
29.11.2017 – 19:00
Nordauto vs. Baurent/BC Kiviõli
Õismäe SMH
29.11.2017 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
29.11.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Balteco
TTHK
28.11.2017 – 20:15
Scanweld vs. BC Tondi
Audentese SH
27.11.2017 – 19:15
Saue vs. Rekman
Saue Gümnaasium
23.11.2017 – 20:00
RSK Kuuse vs. Saue
Laagri SH
22.11.2017 – 19:00
Nordauto vs. Cramo
Õismäe SMH
22.11.2017 – 17:30
Balteco vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
22.11.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
21.11.2017 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Rekman
Merekalda kooli SH
20.11.2017 – 19:00
Scanweld vs. Noto
Audentese SH
16.11.2017 – 20:55
Rekman vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
15.11.2017 – 19:00
Nordauto vs. RSK Kuuse
Õismäe SMH
15.11.2017 – 18:30
Cramo vs. Balteco
Kadaka SH
15.11.2017 – 18:00
A4 Haldus/Lahe KV vs. Saue
Sõle Spordikeskus
15.11.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Scanweld
TTHK
14.11.2017 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. BC Tondi
Merekalda kooli SH
09.11.2017 – 20:00
RSK Kuuse vs. Rekman
Laagri SH
08.11.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Noto
TTHK
08.11.2017 – 17:30
Balteco vs. BC Tondi
Sõbra SH
07.11.2017 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Cramo
Merekalda kooli SH
06.11.2017 – 19:15
Saue vs. Nordauto
Saue Gümnaasium
06.11.2017 – 19:00
Scanweld vs. A4 Haldus/Lahe KV
Audentese SH
02.11.2017 – 20:55
Noto vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
02.11.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Nordauto
Sõbra SH
01.11.2017 – 17:30
Rekman vs. Balteco
Sõbra SH
01.11.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
31.10.2017 – 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Baurent/BC Kiviõli
Südalinna Kool
30.10.2017 – 19:15
Saue vs. Scanweld
Saue Gümnaasium
26.10.2017 – 20:00
RSK Kuuse vs. A4 Haldus/Lahe KV
Laagri SH
25.10.2017 – 19:00
Nordauto vs. Balteco
Õismäe SMH
25.10.2017 – 18:30
Cramo vs. Noto
Kadaka SH
24.10.2017 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. PõhjaPreff
Merekalda kooli SH
23.10.2017 – 19:15
Saue vs. BC Tondi
Saue Gümnaasium
23.10.2017 – 19:00
Scanweld vs. Rekman
Audentese SH
19.10.2017 – 20:55
Noto vs. Baurent/BC Kiviõli
Siili PK (Kristiine)
19.10.2017 – 19:00
BC Tondi vs. A4 Haldus/Lahe KV
Sõbra SH
18.10.2017 – 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
18.10.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
TTHK
18.10.2017 – 17:30
Balteco vs. Saue
Sõbra SH
17.10.2017 – 20:15
Scanweld vs. Nordauto
Audentese SH
12.10.2017 – 20:00
RSK Kuuse vs. Balteco
Laagri SH
12.10.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
11.10.2017 – 19:00
Nordauto vs. Noto
Õismäe SMH
10.10.2017 – 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Rekman
Südalinna Kool
10.10.2017 – 18:00
Baurent/BC Kiviõli vs. Scanweld
Merekalda kooli SH
09.10.2017 – 19:15
Saue vs. PõhjaPreff
Saue Gümnaasium
05.10.2017 – 20:55
Noto vs. Saue
Siili PK (Kristiine)
05.10.2017 – 20:00
RSK Kuuse vs. Scanweld
Laagri SH
05.10.2017 – 19:00
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
04.10.2017 – 18:30
A4 Haldus/Lahe KV vs. Cramo
Kadaka SH
04.10.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Nordauto
TTHK
04.10.2017 – 17:30
Balteco vs. Baurent/BC Kiviõli
Sõbra SH
05.05.2017 – 20:00
1.Scanweld vs. 3.Balteco
Audentese SH
05.05.2017 – 18:00
2.Noto vs. 4.Taar Group
Audentese SH
03.05.2017 – 19:00
1.Scanweld vs. 4.Taar Group
Audentese SH
27.04.2017 – 20:55
2.Noto vs. 3.Balteco
Siili PK (Kristiine)
19.04.2017 – 20:45
4.Taar Group vs. 1.Scanweld
Audentese SH
19.04.2017 – 17:30
3.Balteco vs. 2.Noto
Sõbra SH
13.04.2017 – 18:00
4.Taar Group vs. 5.Viru Haigla
Ehte Gümnaasium
12.04.2017 – 17:30
3.Balteco vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
10.04.2017 – 17:30
6.PõhjaPreff vs. 3.Balteco
Sõbra SH
06.04.2017 – 18:00
5.Viru Haigla vs. 4.Taar Group
Ehte Gümnaasium
30.03.2017 – 18:00
5.Viru Haigla vs. 8.Cramo
Ehte Gümnaasium
29.03.2017 – 17:30
6.PõhjaPreff vs. 7.BC Tondi
TTHK
23.03.2017 – 19:00
7.BC Tondi vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
22.03.2017 – 18:30
8.Cramo vs. 5.Viru Haigla
Kadaka SH
16.03.2017 – 20:55
Taar Group vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
16.03.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Viimsi
Sõbra SH
16.03.2017 – 18:00
Viru Haigla vs. Balteco
Ehte Gümnaasium
15.03.2017 – 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
14.03.2017 – 20:15
Scanweld vs. PõhjaPreff
Audentese SH
13.03.2017 – 19:15
Saue vs. Nordauto
Saue Gümnaasium
10.03.2017 – 19:00
Taar Group vs. Scanweld
Audentese SH
09.03.2017 – 20:55
Noto vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
08.03.2017 – 19:00
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
08.03.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Viru Haigla
TTHK
08.03.2017 – 17:30
Balteco vs. BC Tondi
Sõbra SH
07.03.2017 – 20:00
Viimsi vs. Saue
Merivälja Kool
06.03.2017 – 19:00
Scanweld vs. Balteco
Audentese SH
06.03.2017 – 18:30
Viru Haigla vs. Rekman
Südalinna Kool
02.03.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
02.03.2017 – 18:30
Scanweld vs. Noto
Audentese SH
02.03.2017 – 18:00
Viru Haigla vs. Taar Group
Ehte Gümnaasium
01.03.2017 – 19:00
Nordauto vs. Viimsi
Õismäe SMH
01.03.2017 – 17:30
Balteco vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
27.02.2017 – 19:15
Saue vs. Rekman
Saue Gümnaasium
22.02.2017 – 19:00
Nordauto vs. BC Tondi
Õismäe SMH
22.02.2017 – 17:30
Taar Group vs. PõhjaPreff
TTHK
21.02.2017 – 20:00
Viimsi vs. Noto
Merivälja Kool
21.02.2017 – 17:45
PõhjaPreff vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
20.02.2017 – 19:15
Saue vs. Cramo
Saue Gümnaasium
20.02.2017 – 17:30
Taar Group vs. Balteco
Sõbra SH
16.02.2017 – 20:45
Rekman vs. Taar Group
Sõbra SH
15.02.2017 – 19:00
Nordauto vs. PõhjaPreff
Õismäe SMH
15.02.2017 – 18:30
Cramo vs. Viimsi
Kadaka SH
15.02.2017 – 17:30
Balteco vs. Noto
Sõbra SH
14.02.2017 – 20:15
Scanweld vs. BC Tondi
Audentese SH
13.02.2017 – 19:15
Saue vs. Viru Haigla
Saue Gümnaasium
09.02.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Saue
Sõbra SH
09.02.2017 – 18:00
Viru Haigla vs. Scanweld
Ehte Gümnaasium
08.02.2017 – 19:00
Nordauto vs. Cramo
Õismäe SMH
08.02.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Noto
TTHK
07.02.2017 – 20:00
Viimsi vs. Rekman
Merivälja Kool
02.02.2017 – 20:55
Noto vs. Saue
Siili PK (Kristiine)
02.02.2017 – 18:00
Viru Haigla vs. Cramo
Ehte Gümnaasium
01.02.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
01.02.2017 – 17:30
Balteco vs. Nordauto
Sõbra SH
31.01.2017 – 20:00
Viimsi vs. Taar Group
Merivälja Kool
30.01.2017 – 19:00
Rekman vs. Scanweld
Audentese SH
26.01.2017 – 20:55
Noto vs. Nordauto
Siili PK (Kristiine)
26.01.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
25.01.2017 – 18:30
Cramo vs. Scanweld
Kadaka SH
24.01.2017 – 20:00
Viimsi vs. Viru Haigla
Merivälja Kool
23.01.2017 – 19:15
Saue vs. Balteco
Saue Gümnaasium
19.01.2017 – 20:55
Noto vs. Viru Haigla
Siili PK (Kristiine)
19.01.2017 – 19:00
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
18.01.2017 – 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
18.01.2017 – 17:30
Balteco vs. Viimsi
Sõbra SH
16.01.2017 – 19:15
Taar Group vs. Saue
Saue Gümnaasium
16.01.2017 – 19:00
Scanweld vs. Nordauto
Audentese SH
12.01.2017 – 20:55
Noto vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
11.01.2017 – 19:00
Nordauto vs. Viru Haigla
Õismäe SMH
11.01.2017 – 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
11.01.2017 – 17:30
Balteco vs. Rekman
Sõbra SH
11.01.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Viimsi
TTHK
09.01.2017 – 19:15
Saue vs. Scanweld
Saue Gümnaasium
05.01.2017 – 20:55
Rekman vs. Noto
Siili PK (Kristiine)
05.01.2017 – 19:30
Scanweld vs. Viimsi
Audentese SH
05.01.2017 – 19:00
BC Tondi vs. Viru Haigla
Sõbra SH
04.01.2017 – 19:00
Taar Group vs. Nordauto
Õismäe SMH
04.01.2017 – 18:30
Cramo vs. Balteco
Kadaka SH
04.01.2017 – 17:30
PõhjaPreff vs. Saue
TTHK
19.12.2016 – 19:15
Saue vs. Viimsi
Saue Gümnaasium
15.12.2016 – 20:55
Noto vs. Balteco
Siili PK (Kristiine)
15.12.2016 – 19:00
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
15.12.2016 – 18:00
Viru Haigla vs. PõhjaPreff
Ehte Gümnaasium
14.12.2016 – 19:00
Nordauto vs. Rekman
Õismäe SMH
14.12.2016 – 18:30
Cramo vs. Saue
Kadaka SH
13.12.2016 – 20:00
Viimsi vs. Scanweld
Merivälja Kool
08.12.2016 – 20:55
Noto vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
08.12.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Nordauto
Sõbra SH
07.12.2016 – 18:30
Cramo vs. Viru Haigla
Kadaka SH
07.12.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Balteco
TTHK
06.12.2016 – 20:00
Rekman vs. Viimsi
Merivälja Kool
05.12.2016 – 19:00
Scanweld vs. Saue
Audentese SH
01.12.2016 – 18:00
Viru Haigla vs. Noto
Ehte Gümnaasium
30.11.2016 – 19:00
Nordauto vs. Scanweld
Õismäe SMH
30.11.2016 – 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
30.11.2016 – 17:30
Balteco vs. Taar Group
Sõbra SH
29.11.2016 – 20:00
Viimsi vs. Cramo
Merivälja Kool
28.11.2016 – 19:15
Saue vs. BC Tondi
Saue Gümnaasium
24.11.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Noto
Sõbra SH
23.11.2016 – 18:30
Cramo vs. Nordauto
Kadaka SH
23.11.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Taar Group
TTHK
23.11.2016 – 17:30
Balteco vs. Viru Haigla
Sõbra SH
22.11.2016 – 20:00
Scanweld vs. Rekman
Audentese SH
17.11.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Balteco
Sõbra SH
17.11.2016 – 18:00
Taar Group vs. Viru Haigla
Ehte Gümnaasium
16.11.2016 – 18:30
Cramo vs. Noto
Kadaka SH
16.11.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Scanweld
TTHK
15.11.2016 – 20:00
Viimsi vs. Nordauto
Merivälja Kool
14.11.2016 – 19:15
Rekman vs. Saue
Saue Gümnaasium
10.11.2016 – 20:55
Noto vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
10.11.2016 – 19:00
Taar Group vs. Rekman
Sõbra SH
10.11.2016 – 18:00
Viru Haigla vs. BC Tondi
Ehte Gümnaasium
09.11.2016 – 19:00
Nordauto vs. Saue
Õismäe SMH
08.11.2016 – 20:00
Scanweld vs. Cramo
Audentese SH
08.11.2016 – 20:00
Viimsi vs. Balteco
Merivälja Kool
03.11.2016 – 20:45
Noto vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
03.11.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Scanweld
Sõbra SH
03.11.2016 – 18:00
Viru Haigla vs. Viimsi
Ehte Gümnaasium
02.11.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Nordauto
TTHK
02.11.2016 – 17:30
Balteco vs. Cramo
Sõbra SH
31.10.2016 – 19:15
Saue vs. Taar Group
Saue Gümnaasium
28.10.2016 – 17:30
Rekman vs. Balteco
Sõbra SH
26.10.2016 – 19:00
Nordauto vs. Noto
Õismäe SMH
26.10.2016 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
25.10.2016 – 20:00
Scanweld vs. Viru Haigla
Audentese SH
25.10.2016 – 19:30
Viimsi vs. BC Tondi
Merivälja Kool
24.10.2016 – 19:15
Saue vs. PõhjaPreff
Saue Gümnaasium
20.10.2016 – 20:45
Noto vs. Viimsi
Siili PK (Kristiine)
20.10.2016 – 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
20.10.2016 – 18:00
Viru Haigla vs. Saue
Ehte Gümnaasium
19.10.2016 – 19:00
Nordauto vs. Taar Group
Õismäe SMH
19.10.2016 – 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
19.10.2016 – 17:30
Balteco vs. Scanweld
Sõbra SH
13.10.2016 – 18:00
Rekman vs. Viru Haigla
Ehte Gümnaasium
12.10.2016 – 19:00
Nordauto vs. Balteco
Õismäe SMH
12.10.2016 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
11.10.2016 – 20:00
Scanweld vs. Taar Group
Audentese SH
11.10.2016 – 19:30
Viimsi vs. PõhjaPreff
Merivälja Kool
10.10.2016 – 19:15
Saue vs. Noto
Saue Gümnaasium
06.10.2016 – 20:45
Noto vs. Scanweld
Siili PK (Kristiine)
06.10.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
06.10.2016 – 18:00
Viru Haigla vs. Nordauto
Ehte Gümnaasium
05.10.2016 – 17:30
Balteco vs. Saue
Sõbra SH
05.10.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
04.10.2016 – 19:30
Taar Group vs. Viimsi
Merivälja Kool
30.04.2016 – 16:00
1.IDR Inkasso vs. 2.Balteco
Audentese SH
30.04.2016 – 14:00
5.BC Taar Group vs. 6.C-Tower
Audentese SH
28.04.2016 – 21:00
1.IDR Inkasso vs. 5.BC Taar Group
Siili PK (Kristiine)
27.04.2016 – 17:30
2.Balteco vs. 6.C-Tower
Sõbra SH
21.04.2016 – 21:00
5.BC Taar Group vs. 1.IDR Inkasso
Siili PK (Kristiine)
21.04.2016 – 18:00
6.C-Tower vs. 2.Balteco
Ehte Gümnaasium
14.04.2016 – 19:00
4.BC Tondi vs. 5.BC Taar Group
Sõbra SH
13.04.2016 – 17:30
3.PõhjaPreff vs. 6.C-Tower
TTHK
11.04.2016 – 18:30
6.C-Tower vs. 3.PõhjaPreff
Südalinna Kool
07.04.2016 – 19:00
5.BC Taar Group vs. 4.BC Tondi
Sõbra SH
31.03.2016 – 18:00
6.C-Tower vs. 7.Rekman
Ehte Gümnaasium
30.03.2016 – 18:30
5.BC Taar Group vs. 8.Cramo
Kadaka SH
29.03.2016 – 18:00
7.Rekman vs. 6.C-Tower
Ehte Gümnaasium
23.03.2016 – 18:30
8.Cramo vs. 5.BC Taar Group
Kadaka SH
17.03.2016 – 21:00
IDR Inkasso vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
17.03.2016 – 19:00
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
16.03.2016 – 18:30
C-Tower vs. Cramo
Kadaka SH
16.03.2016 – 17:30
Balteco vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
14.03.2016 – 20:30
Nordauto vs. Viimsi
Õismäe SMH
13.03.2016 – 17:00
C-Tower vs. RSK Kuuse
Laagri SH
10.03.2016 – 21:00
IDR Inkasso vs. Balteco
Siili PK (Kristiine)
09.03.2016 – 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
09.03.2016 – 17:30
Taar Group vs. PõhjaPreff
TTHK
07.03.2016 – 20:30
Nordauto vs. BC Tondi
Õismäe SMH
03.03.2016 – 21:00
IDR Inkasso vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
02.03.2016 – 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
02.03.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Balteco
TTHK
29.02.2016 – 20:30
Rekman vs. Nordauto
Õismäe SMH
29.02.2016 – 20:30
Viimsi vs. RSK Kuuse
Jüri SH
25.02.2016 – 21:00
IDR Inkasso vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
25.02.2016 – 20:00
RSK Kuuse vs. PõhjaPreff
Laagri SH
25.02.2016 – 18:00
Rekman vs. C-Tower
Ehte Gümnaasium
22.02.2016 – 20:30
Viimsi vs. Cramo
Jüri SH
22.02.2016 – 17:30
Balteco vs. BC Tondi
Sõbra SH
18.02.2016 – 20:00
RSK Kuuse vs. IDR Inkasso
Laagri SH
18.02.2016 – 18:00
C-Tower vs. Nordauto
Ehte Gümnaasium
17.02.2016 – 17:30
Balteco vs. Taar Group
Sõbra SH
17.02.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
15.02.2016 – 20:30
Viimsi vs. Rekman
Jüri SH
11.02.2016 – 19:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
11.02.2016 – 19:00
Viimsi vs. C-Tower
Jüri SH
10.02.2016 – 18:30
Cramo vs. Balteco
Kadaka SH
10.02.2016 – 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
08.02.2016 – 20:30
Nordauto vs. IDR Inkasso
Õismäe SMH
04.02.2016 – 21:00
IDR Inkasso vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
04.02.2016 – 18:00
Taar Group vs. C-Tower
Ehte Gümnaasium
03.02.2016 – 17:30
Rekman vs. Balteco
Sõbra SH
01.02.2016 – 20:30
Taar Group vs. Viimsi
Jüri SH
01.02.2016 – 20:30
Nordauto vs. PõhjaPreff
Õismäe SMH
28.01.2016 – 21:00
IDR Inkasso vs. C-Tower
Siili PK (Kristiine)
28.01.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
27.01.2016 – 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
27.01.2016 – 17:30
Balteco vs. Viimsi
Sõbra SH
25.01.2016 – 20:30
Nordauto vs. RSK Kuuse
Õismäe SMH
21.01.2016 – 21:00
Rekman vs. IDR Inkasso
Siili PK (Kristiine)
21.01.2016 – 20:00
Taar Group vs. RSK Kuuse
Laagri SH
21.01.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Viimsi
Sõbra SH
20.01.2016 – 18:30
Cramo vs. Nordauto
Kadaka SH
20.01.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. C-Tower
TTHK
14.01.2016 – 20:00
RSK Kuuse vs. Rekman
Laagri SH
14.01.2016 – 19:00
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
14.01.2016 – 18:00
C-Tower vs. Balteco
Ehte Gümnaasium
11.01.2016 – 20:30
Taar Group vs. Nordauto
Õismäe SMH
11.01.2016 – 20:30
Viimsi vs. IDR Inkasso
Jüri SH
07.01.2016 – 20:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
07.01.2016 – 19:00
Rekman vs. Taar Group
Sõbra SH
07.01.2016 – 18:00
C-Tower vs. BC Tondi
Ehte Gümnaasium
06.01.2016 – 17:30
Balteco vs. Nordauto
Sõbra SH
06.01.2016 – 17:30
PõhjaPreff vs. Viimsi
TTHK
17.12.2015 – 20:00
RSK Kuuse vs. C-Tower
Laagri SH
17.12.2015 – 19:00
BC Tondi vs. IDR Inkasso
Sõbra SH
16.12.2015 – 18:30
Cramo vs. Viimsi
Kadaka SH
16.12.2015 – 17:30
Balteco vs. Rekman
Sõbra SH
66:83
16.12.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. Taar Group
TTHK
14.12.2015 – 20:30
Nordauto vs. Rekman
Õismäe SMH
74:62
10.12.2015 – 20:00
Rekman vs. RSK Kuuse
Laagri SH
10.12.2015 – 19:00
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
10.12.2015 – 18:00
C-Tower vs. IDR Inkasso
Ehte Gümnaasium
09.12.2015 – 17:30
Balteco vs. Cramo
Sõbra SH
07.12.2015 – 20:30
Viimsi vs. PõhjaPreff
Jüri SH
03.12.2015 – 21:00
Taar Group vs. IDR Inkasso
Siili PK (Kristiine)
03.12.2015 – 20:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
02.12.2015 – 18:30
Cramo vs. C-Tower
Kadaka SH
02.12.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. Nordauto
TTHK
30.11.2015 – 20:30
Rekman vs. Viimsi
Jüri SH
30.11.2015 – 20:30
Nordauto vs. Balteco
Õismäe SMH
29.11.2015 – 17:00
RSK Kuuse vs. Taar Group
Laagri SH
26.11.2015 – 21:00
IDR Inkasso vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
26.11.2015 – 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
26.11.2015 – 18:00
C-Tower vs. Taar Group
Ehte Gümnaasium
23.11.2015 – 20:30
Nordauto vs. Cramo
Õismäe SMH
23.11.2015 – 20:30
Viimsi vs. Balteco
Jüri SH
19.11.2015 – 19:00
BC Tondi vs. C-Tower
Sõbra SH
18.11.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. IDR Inkasso
TTHK
16.11.2015 – 20:30
Viimsi vs. Nordauto
Jüri SH
12.11.2015 – 19:00
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
11.11.2015 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
11.11.2015 – 17:30
Balteco vs. IDR Inkasso
Sõbra SH
11.11.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
TTHK
09.11.2015 – 20:30
Nordauto vs. Taar Group
Õismäe SMH
05.11.2015 – 21:00
IDR Inkasso vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
05.11.2015 – 20:00
RSK Kuuse vs. Balteco
Laagri SH
05.11.2015 – 18:00
C-Tower vs. Viimsi
Ehte Gümnaasium
04.11.2015 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
02.11.2015 – 20:30
Nordauto vs. C-Tower
Õismäe SMH
29.10.2015 – 19:00
Viimsi vs. BC Tondi
Jüri SH
29.10.2015 – 19:00
Taar Group vs. Rekman
Sõbra SH
28.10.2015 – 18:30
Cramo vs. IDR Inkasso
Kadaka SH
28.10.2015 – 17:30
Balteco vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
22.10.2015 – 21:00
IDR Inkasso vs. Viimsi
Siili PK (Kristiine)
22.10.2015 – 20:00
RSK Kuuse vs. Nordauto
Laagri SH
22.10.2015 – 19:00
BC Tondi vs. Balteco
Sõbra SH
22.10.2015 – 18:00
C-Tower vs. PõhjaPreff
Ehte Gümnaasium
21.10.2015 – 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
19.10.2015 – 20:30
Viimsi vs. Taar Group
Jüri SH
15.10.2015 – 19:00
BC Tondi vs. Nordauto
Sõbra SH
14.10.2015 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
14.10.2015 – 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
14.10.2015 – 17:30
Balteco vs. C-Tower
Sõbra SH
11.10.2015 – 14:30
Taar Group vs. Balteco
Sõbra SH
08.10.2015 – 21:00
IDR Inkasso vs. Nordauto
Siili PK (Kristiine)
08.10.2015 – 20:00
RSK Kuuse vs. Viimsi
Laagri SH
08.10.2015 – 18:00
C-Tower vs. Rekman
Ehte Gümnaasium
07.10.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
17.04.2015 – 20:00
1.BC Tondi vs. 2.Saku Metall
Kalevi SH
17.04.2015 – 18:00
3.Taar Group vs. 4.RSK Kuuse
Kalevi SH
09.04.2015 – 21:00
2.Saku Metall vs. 3.Taar Group
Siili PK (Kristiine)
09.04.2015 – 19:00
1.BC Tondi vs. 4.RSK Kuuse
Sõbra SH
05.04.2015 – 17:00
4.RSK Kuuse vs. 1.BC Tondi
Laagri SH
31.03.2015 – 20:30
3.Taar Group vs. 2.Saku Metall
Sõbra SH
28.03.2015 – 15:30
4.RSK Kuuse vs. 8.Ajakiri Basketball
Laagri SH
25.03.2015 – 17:30
3.Taar Group vs. 6.PõhjaPreff
TTHK
24.03.2015 – 20:30
8.Ajakiri Basketball vs. 4.RSK Kuuse
Sõbra SH
18.03.2015 – 17:30
6.PõhjaPreff vs. 3.Taar Group
TTHK
11.03.2015 – 17:30
6.PõhjaPreff vs. 7.Cramo
TTHK
10.03.2015 – 20:30
5.Rekman vs. 8.Ajakiri Basketball
Sõbra SH
07.03.2015 – 15:30
Taar Group vs. RSK Kuuse
Laagri SH
05.03.2015 – 21:00
Saku Metall vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
05.03.2015 – 20:30
Rekman vs. Viimsi
Haabneeme kool
05.03.2015 – 19:00
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
04.03.2015 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
04.03.2015 – 19:30
Saku Metall vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
03.03.2015 – 20:30
Viimsi vs. Cramo
Sõbra SH
26.02.2015 – 21:00
Saku Metall vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
25.02.2015 – 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
19.02.2015 – 21:00
Saku Metall vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
19.02.2015 – 20:30
Viimsi vs. PõhjaPreff
Haabneeme kool
19.02.2015 – 19:00
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
17.02.2015 – 20:30
Rekman vs. Ajakiri Basketball
Sõbra SH
15.02.2015 – 17:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
12.02.2015 – 20:30
Viimsi vs. Ajakiri Basketball
Haabneeme kool
11.02.2015 – 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
11.02.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. Ajakiri Basketball
TTHK
08.02.2015 – 17:00
RSK Kuuse vs. PõhjaPreff
Laagri SH
05.02.2015 – 19:00
Taar Group vs. Rekman
Sõbra SH
04.02.2015 – 18:30
Cramo vs. Saku Metall
Kadaka SH
29.01.2015 – 21:00
Taar Group vs. Ajakiri Basketball
Siili PK (Kristiine)
29.01.2015 – 20:30
Viimsi vs. Saku Metall
Haabneeme kool
29.01.2015 – 19:00
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
28.01.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. Cramo
TTHK
22.01.2015 – 21:00
Saku Metall vs. Ajakiri Basketball
Siili PK (Kristiine)
22.01.2015 – 20:30
Viimsi vs. Taar Group
Haabneeme kool
22.01.2015 – 19:00
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
21.01.2015 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
18.01.2015 – 17:00
Rekman vs. RSK Kuuse
Laagri SH
15.01.2015 – 21:00
Saku Metall vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
15.01.2015 – 19:00
BC Tondi vs. Viimsi
Sõbra SH
14.01.2015 – 18:30
Cramo vs. Ajakiri Basketball
Kadaka SH
11.01.2015 – 17:00
RSK Kuuse vs. Viimsi
Laagri SH
07.01.2015 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. BC Tondi
Sõbra SH
07.01.2015 – 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
07.01.2015 – 17:30
PõhjaPreff vs. Taar Group
TTHK
14.12.2014 – 17:00
RSK Kuuse vs. Rekman
Laagri SH
11.12.2014 – 19:00
BC Tondi vs. Saku Metall
Sõbra SH
10.12.2014 – 18:30
Cramo vs. Viimsi
Kadaka SH
10.12.2014 – 17:30
Taar Group vs. PõhjaPreff
TTHK
07.12.2014 – 17:00
RSK Kuuse vs. Ajakiri Basketball
Laagri SH
04.12.2014 – 21:00
Taar Group vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
04.12.2014 – 20:30
Viimsi vs. BC Tondi
Haabneeme kool
03.12.2014 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. Rekman
Sõbra SH
02.12.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
TTHK
27.11.2014 – 21:00
Saku Metall vs. Viimsi
Siili PK (Kristiine)
27.11.2014 – 19:00
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
26.11.2014 – 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
25.11.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. Saku Metall
TTHK
20.11.2014 – 20:30
Taar Group vs. Viimsi
Haabneeme kool
20.11.2014 – 19:00
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
19.11.2014 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. Cramo
Sõbra SH
16.11.2014 – 17:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
13.11.2014 – 20:30
Viimsi vs. Rekman
Haabneeme kool
12.11.2014 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. Saku Metall
Sõbra SH
12.11.2014 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
12.11.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
09.11.2014 – 19:00
RSK Kuuse vs. Saku Metall
Laagri SH
06.11.2014 – 19:00
Rekman vs. Taar Group
Sõbra SH
05.11.2014 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
05.11.2014 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
30.10.2014 – 19:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
29.10.2014 – 20:30
Ajakiri Basketball vs. 4.Taar Group
Sõbra SH
29.10.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. Viimsi
TTHK
27.10.2014 – 19:45
Saku Metall vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
26.10.2014 – 17:00
RSK Kuuse vs. Taar Group
Laagri SH
23.10.2014 – 21:00
Rekman vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
22.10.2014 – 21:00
Ajakiri Basketball vs. Viimsi
Sõbra SH
22.10.2014 – 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
16.10.2014 – 20:30
Viimsi vs. RSK Kuuse
Haabneeme kool
16.10.2014 – 19:00
BC Tondi vs. Ajakiri Basketball
Sõbra SH
15.10.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. Rekman
TTHK
11.04.2014 – 20:00
BC Tondi vs. Saku Metall
Kalevi SH
11.04.2014 – 18:00
Taar Group vs. Viimsi
Kalevi SH
08.04.2014 – 19:30
1.Saku Metall vs. 4.Viimsi
Siili PK (Kristiine)
03.04.2014 – 20:30
4.Viimsi vs. 1.Saku Metall
Haabneeme kool
03.04.2014 – 18:30
2.BC Tondi vs. 3.Taar Group
Sõbra SH
27.03.2014 – 18:30
3.Taar Group vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
20.03.2014 – 20:30
4.Viimsi vs. 6.PõhjaPreff
Haabneeme kool
20.03.2014 – 18:30
3.Taar Group vs. 5.Rekman
Siili PK (Kristiine)
12.03.2014 – 18:30
5.Rekman vs. 3.Taar Group
Siili PK (Kristiine)
12.03.2014 – 17:30
6.PõhjaPreff vs. 4.Viimsi
TTHK
09.03.2014 – 16:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
06.03.2014 – 21:00
Saku Metall vs. Rekman
Siili PK (Kristiine)
06.03.2014 – 20:30
Viimsi vs. Cramo
Haabneeme kool
05.03.2014 – 17:30
Taar Group vs. PõhjaPreff
TTHK
03.03.2014 – 20:30
Viimsi vs. PõhjaPreff
Õismäe SMH
27.02.2014 – 21:00
Saku Metall vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
27.02.2014 – 18:30
BC Tondi vs. Rekman
Sõbra SH
26.02.2014 – 20:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
20.02.2014 – 21:00
Saku Metall vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
20.02.2014 – 20:30
Viimsi vs. RSK Kuuse
Haabneeme kool
20.02.2014 – 18:30
Rekman vs. Taar Group
Sõbra SH
19.02.2014 – 18:30
Cramo vs. PõhjaPreff
Kadaka SH
06.02.2014 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
06.02.2014 – 18:15
Viimsi vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
05.02.2014 – 20:00
Rekman vs. RSK Kuuse
Laagri SH
05.02.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. Saku Metall
TTHK
29.01.2014 – 20:00
RSK Kuuse vs. Saku Metall
Laagri SH
29.01.2014 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
29.01.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. Rekman
TTHK
26.01.2014 – 16:00
BC Tondi vs. Viimsi
Sõbra SH
23.01.2014 – 20:30
Rekman vs. Viimsi
Haabneeme kool
22.01.2014 – 20:00
RSK Kuuse vs. Taar Group
Laagri SH
22.01.2014 – 18:30
Cramo vs. Saku Metall
Kadaka SH
22.01.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. BC Tondi
TTHK
16.01.2014 – 21:00
Saku Metall vs. Viimsi
Siili PK (Kristiine)
15.01.2014 – 18:30
Cramo vs. Rekman
Kadaka SH
15.01.2014 – 17:30
PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
TTHK
09.01.2014 – 18:30
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
22.12.2013 – 18:30
PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
Laagri SH
12.12.2013 – 21:00
Taar Group vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
12.12.2013 – 18:30
BC Tondi vs. PõhjaPreff
Sõbra SH
11.12.2013 – 20:00
RSK Kuuse vs. Viimsi
Laagri SH
11.12.2013 – 18:30
Rekman vs. Cramo
Kadaka SH
05.12.2013 – 20:30
Viimsi vs. Saku Metall
Haabneeme kool
05.12.2013 – 18:30
Rekman vs. BC Tondi
Sõbra SH
04.12.2013 – 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
28.11.2013 – 19:00
PõhjaPreff vs. Cramo
Õismäe SMH
21.11.2013 – 21:00
Saku Metall vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
21.11.2013 – 20:30
Viimsi vs. BC Tondi
Haabneeme kool
21.11.2013 – 18:30
Taar Group vs. Rekman
Sõbra SH
17.11.2013 – 18:30
Taar Group vs. RSK Kuuse
Laagri SH
14.11.2013 – 21:00
Rekman vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
13.11.2013 – 17:30
PõhjaPreff vs. Viimsi
TTHK
10.11.2013 – 17:30
Cramo vs. BC Tondi
Sõbra SH
03.11.2013 – 18:30
RSK Kuuse vs. Rekman
Laagri SH
31.10.2013 – 21:00
Saku Metall vs. PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
31.10.2013 – 18:30
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
30.10.2013 – 18:30
Cramo vs. Viimsi
Kadaka SH
27.10.2013 – 18:30
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
24.10.2013 – 21:00
Saku Metall vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
24.10.2013 – 20:30
Taar Group vs. Viimsi
Haabneeme kool
23.10.2013 – 17:30
Rekman vs. PõhjaPreff
TTHK
17.10.2013 – 20:30
Viimsi vs. Rekman
Haabneeme kool
17.10.2013 – 18:30
BC Tondi vs. Saku Metall
Sõbra SH
16.10.2013 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
16.10.2013 – 17:30
PõhjaPreff vs. Taar Group
TTHK
05.04.2013 – 20:00
Padriku XO vs. Taar Group
Kalevi SH
05.04.2013 – 18:00
Saku Metall vs. Cramo
Kalevi SH
03.04.2013 – 18:30
4.Taar Group vs. 7.Cramo
Kadaka SH
01.04.2013 – 21:00
4.Viimsi vs. 1.Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
21.03.2013 – 21:00
1.Saku Metall vs. 4.Viimsi
Siili PK (Kristiine)
20.03.2013 – 18:30
7.Cramo vs. 4.Taar Group
Kadaka SH
14.03.2013 – 18:30
3.BC Tondi vs. 7.Cramo
Sõbra SH
11.03.2013 – 21:00
1.Saku Metall vs. 5.RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
06.03.2013 – 18:30
7.Cramo vs. 3.BC Tondi
Kadaka SH
04.03.2013 – 20:00
5.RSK Kuuse vs. 1.Saku Metall
Laagri SH
28.02.2013 – 20:30
Padriku XO vs. Viimsi
Haabneeme kool
28.02.2013 – 18:30
BC Tondi vs. Saku Metall
Sõbra SH
27.02.2013 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
26.02.2013 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. Taar Group
Saksa Gümnaasium
25.02.2013 – 20:00
RSK Kuuse vs. Parim Enne/Semetron
Laagri SH
21.02.2013 – 20:30
Viimsi vs. Parim Enne/Semetron
Haabneeme kool
21.02.2013 – 18:30
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
20.02.2013 – 18:30
Saku Metall vs. Cramo
Kadaka SH
18.02.2013 – 20:00
Padriku XO vs. RSK Kuuse
Laagri SH
14.02.2013 – 20:30
Viimsi vs. Saku Metall
Haabneeme kool
14.02.2013 – 18:30
BC Tondi vs. Padriku XO
Sõbra SH
14.02.2013 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. Cramo
Saksa Gümnaasium
11.02.2013 – 20:00
RSK Kuuse vs. Taar Group
Laagri SH
10.02.2013 – 15:00
Padriku XO vs. Parim Enne/Semetron
32. Keskkool
07.02.2013 – 21:00
Saku Metall vs. Taar Group
Siili PK (Kristiine)
07.02.2013 – 20:30
Viimsi vs. RSK Kuuse
Haabneeme kool
07.02.2013 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
31.01.2013 – 21:00
Padriku XO vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
30.01.2013 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
27.01.2013 – 16:00
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
20.01.2013 – 16:00
BC Tondi vs. Viimsi
Sõbra SH
17.01.2013 – 21:00
Saku Metall vs. Parim Enne/Semetron
Siili PK (Kristiine)
17.01.2013 – 20:30
Viimsi vs. Cramo
Haabneeme kool
17.01.2013 – 18:30
Padriku XO vs. Taar Group
Sõbra SH
10.01.2013 – 20:30
Taar Group vs. Viimsi
Haabneeme kool
09.01.2013 – 18:30
Cramo vs. Padriku XO
Kadaka SH
08.01.2013 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. BC Tondi
Saksa Gümnaasium
07.01.2013 – 20:00
RSK Kuuse vs. Saku Metall
Laagri SH
13.12.2012 – 18:30
Padriku XO vs. BC Tondi
Sõbra SH
12.12.2012 – 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
11.12.2012 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. RSK Kuuse
Saksa Gümnaasium
10.12.2012 – 21:00
Saku Metall vs. Viimsi
Siili PK (Kristiine)
04.12.2012 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. Saku Metall
Saksa Gümnaasium
03.12.2012 – 20:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
29.11.2012 – 20:30
Viimsi vs. Padriku XO
Haabneeme kool
29.11.2012 – 18:30
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
26.11.2012 – 21:00
Padriku XO vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
25.11.2012 – 17:30
Cramo vs. BC Tondi
Sõbra SH
22.11.2012 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. Viimsi
Saksa Gümnaasium
19.11.2012 – 20:00
Taar Group vs. RSK Kuuse
Laagri SH
12.11.2012 – 21:00
Saku Metall vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
08.11.2012 – 20:30
Viimsi vs. BC Tondi
Haabneeme kool
08.11.2012 – 18:30
Taar Group vs. Padriku XO
Sõbra SH
07.11.2012 – 18:30
Cramo vs. Parim Enne/Semetron
Kadaka SH
05.11.2012 – 21:00
Saku Metall vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
01.11.2012 – 20:30
Viimsi vs. Taar Group
Haabneeme kool
31.10.2012 – 18:30
Padriku XO vs. Cramo
Kadaka SH
30.10.2012 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. Taar Group
Saksa Gümnaasium
29.10.2012 – 21:00
Cramo vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
29.10.2012 – 20:00
RSK Kuuse vs. Viimsi
Laagri SH
23.10.2012 – 18:30
Parim Enne/Semetron vs. Padriku XO
Saksa Gümnaasium
22.10.2012 – 20:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
18.10.2012 – 18:30
BC Tondi vs. Parim Enne/Semetron
Sõbra SH
17.10.2012 – 18:30
Cramo vs. Viimsi
Kadaka SH
15.10.2012 – 21:00
Taar Group vs. Saku Metall
Siili PK (Kristiine)
15.10.2012 – 20:00
RSK Kuuse vs. Padriku XO
Laagri SH
31.03.2012 – 17:00
3.Taar Group vs. 4.Cramo
Kalevi SH
31.03.2012 – 15:00
2.BC Tondi vs. 4.RSK Kuuse
Kalevi SH
29.03.2012 – 19:30
Taar Group vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
25.03.2012 – 17:30
4.Cramo vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
25.03.2012 – 17:00
4.RSK Kuuse vs. 3.Taar Group
Laagri SH
18.03.2012 – 17:00
3.Taar Group vs. 4.RSK Kuuse
Laagri SH
15.03.2012 – 18:30
2.BC Tondi vs. 4.Cramo
Sõbra SH
11.03.2012 – 17:00
4.RSK Kuuse vs. 5.Rekman
Laagri SH
04.03.2012 – 17:30
6.PõhjaPreff vs. 4.Cramo
Sõbra SH
04.03.2012 – 17:00
4.RSK Kuuse vs. 5.Rekman
Laagri SH
01.03.2012 – 18:30
5.Rekman vs. 4.RSK Kuuse
Kadaka SH
22.02.2012 – 18:30
4.Cramo vs. 6.PõhjaPreff
Kadaka SH
19.02.2012 – 17:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
19.02.2012 – 16:00
BC Tondi vs. Padriku XO
Sõbra SH
16.02.2012 – 18:30
Padriku XO vs. Eesti BMW Klubi
Kadaka SH
16.02.2012 – 18:30
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
12.02.2012 – 17:30
Cramo vs. Padriku XO
Sõbra SH
20:0
09.02.2012 – 18:30
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
09.02.2012 – 18:30
Eesti BMW Klubi vs. Taar Group
Kadaka SH
05.02.2012 – 17:00
Taar Group vs. RSK Kuuse
Laagri SH
02.02.2012 – 18:30
Eesti BMW Klubi vs. Cramo
Kadaka SH
22.01.2012 – 17:00
RSK Kuuse vs. Eesti BMW Klubi
Laagri SH
19.01.2012 – 18:30
Padriku XO vs. Taar Group
Sõbra SH
15.01.2012 – 17:30
Cramo vs. BC Tondi
Sõbra SH
08.01.2012 – 17:30
Cramo vs. Taar Group
Sõbra SH
08.01.2012 – 17:00
Padriku XO vs. RSK Kuuse
Laagri SH
05.01.2012 – 18:30
Eesti BMW Klubi vs. BC Tondi
Kadaka SH
11.12.2011 – 17:00
RSK Kuuse vs. Padriku XO
Laagri SH
08.12.2011 – 18:30
Taar Group vs. Eesti BMW Klubi
Kadaka SH
08.12.2011 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
24.11.2011 – 18:30
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
24.11.2011 – 18:30
Eesti BMW Klubi vs. Padriku XO
Kadaka SH
23.11.2011 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
17.11.2011 – 18:30
Taar Group vs. Padriku XO
Sõbra SH
10.11.2011 – 18:30
Padriku XO vs. BC Tondi
Sõbra SH
10.11.2011 – 18:30
Eesti BMW Klubi vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
09.11.2011 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
30.10.2011 – 17:30
Padriku XO vs. Cramo
Sõbra SH
30.10.2011 – 17:00
RSK Kuuse vs. Taar Group
Laagri SH
27.10.2011 – 18:30
BC Tondi vs. Eesti BMW Klubi
Sõbra SH
16.10.2011 – 17:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
12.10.2011 – 18:30
Cramo vs. Eesti BMW Klubi
Kadaka SH
16.04.2011 – 17:00
3.Taar Group vs.
Kalevi SH
16.04.2011 – 15:00
2.BC Tondi vs. 2.BC DSV
Kalevi SH
14.04.2011 – 18:30
2.BC Tondi vs. 3.Taar Group
Sõbra SH
07.04.2011 – 18:30
3.Taar Group vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
31.03.2011 – 20:00
2.BC DSV vs.
Sõbra SH
31.03.2011 – 18:30
2.BC Tondi vs. 3.Taar Group
Sõbra SH
23.03.2011 – 18:30
3.Taar Group vs. 4.Cramo
Kadaka SH
20.03.2011 – 17:00
4.RSK Kuuse vs.
Laagri SH
09.03.2011 – 18:30
3.Taar Group vs. 4.Cramo
Kadaka SH
06.03.2011 – 17:00
Taar Group vs. RSK Kuuse
Laagri SH
03.03.2011 – 18:30
BC Tondi vs. DSV
Sõbra SH
02.03.2011 – 18:30
Cramo vs. Padriku XO
Kadaka SH
27.02.2011 – 17:00
RSK Kuuse vs. DSV
Laagri SH
17.02.2011 – 18:30
Padriku XO vs. BC Tondi
Sõbra SH
16.02.2011 – 18:30
Taar Group vs. Cramo
Kadaka SH
03.02.2011 – 20:00
DSV vs. Padriku XO
Sõbra SH
03.02.2011 – 18:30
BC Tondi vs. Taar Group
Sõbra SH
02.02.2011 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
23.01.2011 – 17:00
Padriku XO vs. RSK Kuuse
Laagri SH
20.01.2011 – 20:00
Taar Group vs. DSV
Sõbra SH
20.01.2011 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
13.01.2011 – 20:00
DSV vs. Cramo
Sõbra SH
09.01.2011 – 16:30
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
09.01.2011 – 16:00
Taar Group vs. Padriku XO
Sõbra SH
12.12.2010 – 16:30
RSK Kuuse vs. Taar Group
Laagri SH
09.12.2010 – 18:30
DSV vs. BC Tondi
Sõbra SH
08.12.2010 – 18:30
Padriku XO vs. Cramo
Kadaka SH
25.11.2010 – 20:00
DSV vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
25.11.2010 – 18:30
BC Tondi vs. Padriku XO
Sõbra SH
24.11.2010 – 18:30
Cramo vs. Taar Group
Kadaka SH
14.11.2010 – 16:30
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
11.11.2010 – 20:00
Padriku XO vs. DSV
Sõbra SH
11.11.2010 – 18:30
Taar Group vs. BC Tondi
Sõbra SH
04.11.2010 – 20:00
DSV vs. Taar Group
Sõbra SH
03.11.2010 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
31.10.2010 – 16:30
RSK Kuuse vs. Padriku XO
Laagri SH
24.10.2010 – 14:15
Padriku XO vs. Taar Group
Sõbra SH
21.10.2010 – 18:30
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
20.10.2010 – 18:30
Cramo vs. DSV
Kadaka SH
17.04.2010 – 17:00
2.BC DSV vs. 2.BC Tondi
Kalevi SH
17.04.2010 – 15:00
6.PõhjaPreff vs. 5.Rekman
Kalevi SH
15.04.2010 – 20:00
2.BC DSV vs. 5.Rekman
Sõbra SH
15.04.2010 – 18:30
6.PõhjaPreff vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
08.04.2010 – 18:30
2.BC Tondi vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
05.04.2010 – 19:30
5.Rekman vs. 2.BC DSV
Inglise college
01.04.2010 – 18:30
2.BC Tondi vs. 4.Cramo
Sõbra SH
29.03.2010 – 19:30
5.Rekman vs. 4.RSK Kuuse
Inglise college
24.03.2010 – 18:30
4.Cramo vs. 2.BC Tondi
Kadaka SH
22.03.2010 – 19:30
4.RSK Kuuse vs. 5.Rekman
Inglise college
18.03.2010 – 18:30
BC Tondi vs.
Sõbra SH
17.03.2010 – 18:30
Cramo vs.
Kadaka SH
15.03.2010 – 18:30
Cramo vs.
Kadaka SH
14.03.2010 – 17:00
RSK Kuuse vs. Padriku XO
Laagri SH
11.03.2010 – 20:00
DSV vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
11.03.2010 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
04.03.2010 – 20:00
DSV vs. Padriku XO
Sõbra SH
01.03.2010 – 18:30
Cramo vs. Padriku XO
Kadaka SH
25.02.2010 – 18:30
DSV vs. BC Tondi
Sõbra SH
21.02.2010 – 17:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
18.02.2010 – 20:00
DSV vs.
Sõbra SH
18.02.2010 – 18:30
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
14.02.2010 – 17:00
RSK Kuuse vs.
Laagri SH
11.02.2010 – 18:30
BC Tondi vs.
Sõbra SH
10.02.2010 – 18:30
Cramo vs. DSV
Kadaka SH
07.02.2010 – 17:00
RSK Kuuse vs.
Laagri SH
04.02.2010 – 18:30
BC Tondi vs. Padriku XO
Sõbra SH
24.01.2010 – 17:00
Padriku XO vs. RSK Kuuse
Laagri SH
21.01.2010 – 20:00
DSV vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
21.01.2010 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
14.01.2010 – 20:00
Padriku XO vs. DSV
Sõbra SH
14.01.2010 – 18:30
BC Tondi vs.
Sõbra SH
13.01.2010 – 18:30
Cramo vs.
Kadaka SH
11.01.2010 – 18:45
3.Taar Group vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
07.01.2010 – 20:00
DSV vs. BC Tondi
Sõbra SH
06.01.2010 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
04.01.2010 – 19:30
Padriku XO vs.
Inglise college
17.12.2009 – 18:30
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
16.12.2009 – 18:30
Padriku XO vs. Cramo
Kadaka SH
14.12.2009 – 18:45
3.Taar Group vs. DSV
Siili PK (Kristiine)
13.12.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs.
Laagri SH
10.12.2009 – 20:00
DSV vs. Cramo
Sõbra SH
10.12.2009 – 18:30
BC Tondi vs. Padriku XO
Sõbra SH
06.12.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
03.12.2009 – 20:00
DSV vs.
Sõbra SH
02.12.2009 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
29.11.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs.
Laagri SH
25.11.2009 – 18:30
Cramo vs. DSV
Kadaka SH
23.11.2009 – 19:30
Padriku XO vs.
Inglise college
18.11.2009 – 18:30
Cramo vs. Padriku XO
Kadaka SH
15.11.2009 – 17:30
Padriku XO vs.
Sõbra SH A
15.11.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
12.11.2009 – 18:30
BC Tondi vs. DSV
Sõbra SH
05.11.2009 – 18:30
Padriku XO vs. BC Tondi
Sõbra SH
04.11.2009 – 18:30
Cramo vs.
Kadaka SH
01.11.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. DSV
Laagri SH
25.10.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. Padriku XO
Laagri SH
22.10.2009 – 20:00
DSV vs.
Sõbra SH
18.10.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs.
Laagri SH
15.10.2009 – 20:00
DSV vs. Padriku XO
Sõbra SH
17.04.2009 – 20:00
5.Rekman vs. Cramo
Kalevi SH
60:71
15.04.2009 – 18:30
Cramo vs. 4.RSK Kuuse
Kadaka SH
79:73
09.04.2009 – 18:30
BC Tondi vs. 5.Rekman
Sõbra SH
64:62
06.04.2009 – 18:45
5.Rekman vs. BC Tondi
Laagri SH
77:62
30.03.2009 – 18:45
5.Rekman vs. 6.PõhjaPreff
Laagri SH
72:77
26.03.2009 – 18:30
BC Tondi vs. DSV
Sõbra SH
105:53
25.03.2009 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
87:66
23.03.2009 – 18:45
6.PõhjaPreff vs. 5.Rekman
Laagri SH
54:75
22.03.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
65:85
19.03.2009 – 20:00
DSV vs. BC Tondi
Sõbra SH
88:60
18.03.2009 – 19:00
2.BC Tondi vs. 4.RSK Kuuse
Saue SH
63:82
12.03.2009 – 20:00
DSV vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
72:61
12.03.2009 – 18:30
BC Tondi vs. 5.Rekman
Sõbra SH
81:61
11.03.2009 – 18:30
Cramo vs. 4.RSK Kuuse
Kadaka SH
00:00
08.03.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. 6.PõhjaPreff
Laagri SH
00:00
05.03.2009 – 20:00
2.BC Tondi vs. DSV
Sõbra SH
71:77
02.03.2009 – 18:45
5.Rekman vs. Cramo
Laagri SH
87:64
01.03.2009 – 17:00
DSV vs. RSK Kuuse
Laagri SH
63:82
26.02.2009 – 20:00
RSK Kuuse vs. 4.Cramo
Sõbra SH
20:0
26.02.2009 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
72:56
25.02.2009 – 19:00
6.PõhjaPreff vs. 2.BC Tondi
Saue SH
85:68
22.02.2009 – 17:00
6.PõhjaPreff vs. 4.Cramo
Laagri SH
89:74
19.02.2009 – 20:00
RSK Kuuse vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
63:61
12.02.2009 – 18:30
BC Tondi vs. 4.RSK Kuuse
Sõbra SH
91:77
11.02.2009 – 19:00
2.BC Tondi vs. RSK Kuuse
Saue SH
70:86
11.02.2009 – 18:30
Cramo vs. 6.PõhjaPreff
Kadaka SH
94:80
10.02.2009 – 18:30
2.BC DSV vs. 4.Cramo
Siili PK (Kristiine)
90:87
09.02.2009 – 18:45
5.Rekman vs. DSV
Laagri SH
69:63
06.02.2009 – 19:45
2.BC DSV vs. 6.PõhjaPreff
Siili PK (Kristiine)
76:66
05.02.2009 – 18:30
BC Tondi vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
74:57
04.02.2009 – 20:30
4.Cramo vs. 2.BC Tondi
Kalevi SH
51:56
04.02.2009 – 18:30
Cramo vs. 5.Rekman
Kadaka SH
66:73
03.02.2009 – 18:30
2.BC DSV vs. DSV
Siili PK (Kristiine)
78:66
01.02.2009 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. 4.RSK Kuuse
Sõbra SH
75:77
28.01.2009 – 19:00
2.BC Tondi vs. DSV
Saue SH
63:100
27.01.2009 – 18:30
2.BC DSV vs. BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
64:25
26.01.2009 – 18:45
5.Rekman vs. 6.PõhjaPreff
Laagri SH
54:53
25.01.2009 – 17:00
RSK Kuuse vs. 4.Cramo
Laagri SH
90:73
21.01.2009 – 18:30
Cramo vs. 2.BC Tondi
Kadaka SH
68:62
20.01.2009 – 18:30
2.BC DSV vs. RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
107:81
20.01.2009 – 18:30
DSV vs. 4.Cramo
Kadaka SH
88:57
19.01.2009 – 18:45
5.Rekman vs. 4.RSK Kuuse
Laagri SH
83:86
18.01.2009 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. BC Tondi
Sõbra SH
60:62
15.01.2009 – 18:30
BC Tondi vs. Cramo
Sõbra SH
75:47
14.01.2009 – 19:00
2.BC Tondi vs. 6.PõhjaPreff
Saue SH
71:90
13.01.2009 – 18:30
DSV vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
71:84
13.01.2009 – 18:30
2.BC DSV vs. 4.RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
71:58
12.01.2009 – 18:45
5.Rekman vs. 4.Cramo
Laagri SH
78:59
11.01.2009 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. RSK Kuuse
Sõbra SH
56:70
07.01.2009 – 20:30
4.Cramo vs. BC Tondi
Kalevi SH
44:65
07.01.2009 – 18:30
Cramo vs. DSV
Kadaka SH
78:66
07.01.2009 – 18:30
2.BC DSV vs. 5.Rekman
Siili PK (Kristiine)
74:66
22.12.2008 – 18:30
2.BC DSV vs. 2.BC Tondi
Siili PK (Kristiine)
72:77
18.12.2008 – 20:00
DSV vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
75:96
18.12.2008 – 18:30
BC Tondi vs. 5.Rekman
Sõbra SH
76:68
17.12.2008 – 19:45
4.Cramo vs. 4.RSK Kuuse
Siili PK (Kristiine)
86:99
17.12.2008 – 18:30
Cramo vs. RSK Kuuse
Kadaka SH
76:71
15.12.2008 – 18:45
5.Rekman vs. 2.BC Tondi
Laagri SH
93:80
14.12.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. 4.RSK Kuuse
Laagri SH
83:85
14.12.2008 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. 4.Cramo
Sõbra SH
93:49
11.12.2008 – 18:30
2.BC DSV vs. Cramo
Siili PK (Kristiine)
83:46
11.12.2008 – 18:30
BC Tondi vs. DSV
Sõbra SH
59:72
09.12.2008 – 18:30
DSV vs. 4.RSK Kuuse
Kadaka SH
57:76
07.12.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. 5.Rekman
Laagri SH
92:99
03.12.2008 – 20:30
4.Cramo vs. Cramo
Kalevi SH
73:61
03.12.2008 – 19:00
2.BC Tondi vs. BC Tondi
Saue SH
71:77
02.12.2008 – 18:30
DSV vs. 5.Rekman
Kadaka SH
46:66
30.11.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. 2.BC Tondi
Laagri SH
91:79
30.11.2008 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. Cramo
Sõbra SH
58:48
26.11.2008 – 19:00
2.BC Tondi vs. 4.Cramo
Saue SH
93:72
24.11.2008 – 18:45
5.Rekman vs. Cramo
Laagri SH
76:55
23.11.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. BC Tondi
Laagri SH
53:71
19.11.2008 – 20:30
4.Cramo vs. RSK Kuuse
Kalevi SH
56:84
19.11.2008 – 18:30
Cramo vs. 4.RSK Kuuse
Kadaka SH
75:85
18.11.2008 – 18:30
DSV vs. 2.BC Tondi
Kadaka SH
56:74
16.11.2008 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. 5.Rekman
Sõbra SH
59:68
13.11.2008 – 18:30
BC Tondi vs. 6.PõhjaPreff
Sõbra SH
77:66
12.11.2008 – 20:30
4.Cramo vs. DSV
Kalevi SH
52:71
12.11.2008 – 19:00
2.BC Tondi vs. Cramo
Saue SH
69:70
09.11.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. 6.PõhjaPreff
Laagri SH *
74:70
05.11.2008 – 20:30
4.Cramo vs. 5.Rekman
Kalevi SH
58:81
05.11.2008 – 18:30
Cramo vs. BC Tondi
Kadaka SH
74:69
02.11.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. DSV
Laagri SH
86:63
02.11.2008 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
69:63
30.10.2008 – 18:30
BC Tondi vs. 4.Cramo
Sõbra SH
74:55
29.10.2008 – 19:00
2.BC Tondi vs. 4.RSK Kuuse
Saue SH
54:76
28.10.2008 – 18:30
DSV vs. Cramo
Kadaka SH
83:70
20.10.2008 – 18:45
5.Rekman vs. BC Tondi
Laagri SH
58:57
19.10.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. Cramo
Laagri SH
57:73
19.10.2008 – 14:15
6.PõhjaPreff vs. DSV
Sõbra SH
87:80
15.10.2008 – 20:30
4.Cramo vs. 6.PõhjaPreff
Kalevi SH
63:77
15.10.2008 – 19:00
2.BC Tondi vs. 5.Rekman
Saue SH
56:81
14.10.2008 – 18:30
DSV vs. BC Tondi
Kadaka SH
42:70
12.10.2008 – 17:00
RSK Kuuse vs. 4.RSK Kuuse
Laagri SH
70:80
09.10.2008 – 18:30
BC Tondi vs. 2.BC Tondi
Sõbra SH
80:53
08.10.2008 – 18:30
Cramo vs. 4.Cramo
Kadaka SH
83:68
06.10.2008 – 18:45
5.Rekman vs. RSK Kuuse
Laagri SH
77:68

Järgmine mäng

PõhjaPreff - Park Minigolf

november 2019
E T K N R L P
« okt.   dets. »
 123
8910
12151617
19222324
2930